شنبه 01 اردیبهشت 1397 |
حدیث روز
  • امام حسن مجتبى علیه السلام
  • أنَا الضّامِنُ لِمَن لَم يَهجُس فى قَلبِهِ إِلاَّ الرِّضا أَن يَدعُوَ اللّه‏َ فَيُستَجابَ لَهُ؛
  • كافى، ج2، ص62، ح11

اتحادیه‌ها و تعاونی‌های مصرف فرهنگیان، اصلی‌ترین شریک تجاری شرکت یاسیان

چهارمین گردهمایی اتحادیه‌ها و تعاونی‌های مصرف فرهنگیان سراسر کشور به همت شرکت یاسیان با حضور فرشید سیاری مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش، محمد جلیلیان مدیرعامل اتحادیه مصرف فرهنگیان کشور، جمعی از مدیران ارشد گروه صنعتی انتخاب و بیش از ۳۵۰ نفر از مدیران عامل اتحادیه‌های و تعاونی‌های مصرف فرهنگیان استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور به مدت یک روز در سالن اجلاس بین‌المللی جزیره کیش (سالن خلیج‌فارس) برگزار شد.

سعید اکبری مدیرعامل شرکت یاسیان در خصوص این گردهمایی که برای چهارمین سال برگزار شده است، اظهار داشت: هدف از برگزاری این گردهمایی، همفکری، هم‌افزایی، افزایش تعامل و ارائه طرح‌ها و راهکارها در زمینه بهبود خدمات، حمایت از تولید ملی و تحکیم ارتباطات فی‌مابین بوده است.

وی به اتحادیه‌ها و تعاونی‌های مصرف فرهنگیان سراسر کشور به عنوان یک شبکه گسترده فروش و اصلی‌ترین شریک تجاری شرکت یاسیان اشاره کرد و ادامه داد: فعالیت گسترده این مراکز نیازمند یک برنامه‌ریزی جامع و کامل است که خوشبختانه با تصمیمات مثبتی که گرفته شده برای سال ۹۴ پلن های فروش افزایش یافته است.

مدیرعامل شرکت یاسیان این شبکه گسترده مهم و اساسی دانست و گفت: دیدگاه ویژه و مطلوب در زمینه کمک به چهره اقتصادی کشور و حمایت از تولید ملی، اشتغال و مصرف کالای ایرانی که در این شبکه وجود دارد، زمینه اعتماد متقابل را مهیا کرده است.

اکبری همچنین معرفی طرح‌های جدید فروش محصولات را مفید و مؤثر دانست و خاطرنشان کرد: روش‌های نوین عرضه محصولات به فرهنگیان سراسر کشور و بررسی ابزارهای لازم این سیستم از دیگر فعالیت‌های انجام شده در این گردهمایی بود.

شایان ذکر است این گردهمایی سه روزه، با برنامه‌های فرهنگی همچون هنرنمایی روزبه نعمت الهی هنرمند شناخته شده عرصه موسیقی و بازدید از اماکن دیدنی جزیره کیش همراه است. 
   1394/3/1 17:41

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )