چهارشنبه 01 فروردین 1397 |
حدیث روز
  • رسول اكرم صلی الله علیه و آله و سلم 
  • صَلاةُ اللّيلِ مَرضاةٌ لِلرَّبِّ وَ حُبُّ المَلائِكَةِ وَ سُنَّةُ النبياءِ وَ نورُ المَعرفَةِ وَ اَصلُ اليمانِ وَ راحَةُ البدانِ وَ كَراهيَةٌ لِلشَّيطانِ وَ سِلاحٌ عَلَى العداءِ وَ اِجابَةٌ لِلدُّعاءِ وَ قَبولُ العمالِ وَ بَرَكَةٌ فِى الرِّزقِ؛
  • ارشاد القلوب، ج 1، ص 191

برگزاری همایش عاملان فروش اسنوا در کرمان

همایش عاملان فروش اسنوا در استانهای کرمان و هرمزگان به میزبانی شهر کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، بیش از ۱۵۰ نفر از عاملین فروش محصولات اسنوا در استانهای کرمان، هرمزگان در همایش عاملان فروش اسنوا که در تالار پالیز کرمان برگزار شد، گرد هم آمدند، این همایش با ارائه اطلاعات محصولات جدید، گپ و گفت عاملان فروش و چند برنامه فرهنگی همراه بود.

رسول سامانی قائم مقام مدیرعامل فروش اسنوا در این مراسم با اشاره به اهمیت تولید لوازم خانگی ایرانی، اظهارکرد: ایران با سابقه ۷۰ ساله در تولید لوازم خانگی از قدرت های این صنعت در سال های دور بوده است، هنگامی که کشورهایی مانند ترکیه، چین و کره جنوبی از صنعت تولید لوازم خانگی بی بهره بوده اند، ایران خط تولید لوازم خانگی داشته، اما متأسفانه شرایط در سالهای اخیر نامناسب شده و حمایت ها کاهش یافته است.

وی با تأکید بر اینکه صنعت تولید لوازم خانگی همواره به عنوان صنعتی پویا مطرح می شود، تصریح کرد: این صنعت با اهمیت، بدون حمایت مردم و دولت به مشکل بر می خورد، به طور حتم صنعتی که بعد از صنعت خودرو سازی جایگاه دوم را در خصوص فرصت های شغلی به وجود آورده، باید بیشتر مورد حمایت قرار گیرد.

قائم مقام مدیرعامل فروش اسنوا همچنین در ارتباط با مصرف تولیدات ساخت داخل، گفت: استفاده از محصولات داخلی علاوه بر افزایش فرصت های شغلی برای هموطنان، بهبود درآمد را برای اقشار مختلف که در چرخه تولید تا عرضه حضور دارند، در پی خواهد داشت، پس باید بیش از گذشته به ضرورت استفاده از محصولات داخلی واقف شویم.

سامانی همچنین پیرامون نقش پر رنگ فروشندگان در صنعت لوازم خانگی، خاطرنشان کرد: هر چقدر فروشندگان بتوانند مخاطبان را برای استفاده از محصولات داخلی تشویق کنند، در پی آن سهم تولید بالاتر می رود و به دنبال آن مزیت های فراوانی مانند افزایش فرصت های شغلی به وجود می آید.

وی در خصوص واردات بی رویه محصولات خارجی یادآور شد: این کار چیزی جز ضرر برای صنعت داخلی نخواهد داشت، این اقدام طی سال ها کمر تولید ملی را شکسته است، جا دارد مسؤولان برای فرهنگسازی استفاده از کالای داخلی تلاش کنند، تا در نهایت باز هم شاهد روق تولید داخلی باشیم.

همچنین در ادامه این همایش، امین ممبینی مدیر فروش منطقه ۶ کشور ( فارس، کرمان، کهگیلویه و بویر احمد، هرمزگان و بوشهر) در ارتباط با اهمیت استفاده از کالاهای ساخت داخل سخن گفت و همچنین پیرامون سبد کالایی با شرایط ویژه مباحثی را مطرح کرد.

   1392/12/17 12:31

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )