پنجشنبه 03 اسفند 1396 |

حضور گروه صنعتی انتخاب در بازارچه خیریه زنجیره امید

"بازارچه خیریه زنجیره امید" ویژه درمان کودکان و نوجوانان محروم ایرانی به مدت ۳ روز در تهران برگزار شد، یکی از بزرگ ترین غرفه های حاضر، غرفه گروه صنعتی انتخاب( دوو ) بود.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، "مؤسسه خیریه زنجیره امید" ویژه درمان کودکان و نوجوانان محروم برای هفتمین بار اقدام به برگزاری بازارچه خیریه کرد، در این بازارچه خیریه که در سعادت آباد تهران برگزار شد، ۶۳ غرفه و ۶۰ میز  عرضه محصولات وجود داشت، که گروه صنعتی انتخاب ( دوو ) یکی از بزرگ ترین غرفه ها را به خود اختصاص داده بود.

مریم مرعشی مدیرعامل مؤسسه خیریه زنجیره امید در ارتباط با فعالیت این مؤسسه گفت: این مؤسسه تاکنون بیش از ۴ هزار و ۱۰۰ کودک و نوجوان محروم و بیمار را در سراسر کشور مورد حمایت قرار داده و خدمات تخصصی و فوق تخصصی پزشکی برای درمان آن ها فراهم کرده است.

وی در خصوص حضور خیران در بازارچه های مختلف تصریح کرد: هر چه بتوانیم خیران بیشتری را برای حضور در بازارچه های خیریه متعدد تشویق کنیم به طور حتم میزان خدماتی که می توانیم به کودکان و نوجوانان محروم و بیمار سراسر کشور ارائه کنیم، افزایش خواهد یافت.

مدیرعامل مؤسسه خیریه زنجیره امید با بیان اینکه این مؤسسه از همکاری بهترین متخصصان و فوق متخصصان سود می برد، ادامه داد: هزینه های درمانی بیماری های کودکان و نوجوانان بسیار زیاد است و میزان مشارکت مردم و خیران کمک شایانی برای مؤسسه خواهد بود، البته پزشکانی هم هستند که داوطلبانه و به صورت خیرخواهانه با مؤسسه همکاری دارند.

مرعشی پیرامون مشارکت خیرخواهانه مجموعه های بزرگ، مانند گروه صنعتی انتخاب نیز گفت: این گونه مجموعه های بزرگ صنعتی می توانند برای مؤسسه یاری رسان های خوبی باشند، امیدواریم میزان مشارکت این قبیل مجموعه های بزرگ در بازراچه های پیش رو افزایش پیدا کند.

گفتنی است؛ در غرفه گروه صنعتی انتخاب، محصولاتی مانند تلویزیون سه بعدی اندروید دوو در معرض نمایش گذاشته بود که با استقبال چشمگیر مردم مواجه شد.

همچنین شماره حساب ۱۵۱۵ بانک مسکن شعبه شهید خدامی، شماره تماس ۰۲۱ ۸۸۲۰۹۲۵۹-۶۰ و وب سایت  www.zanjirehomid.irبرای خیرانی که قصد مشارکت در فعالیت های خیرخواهانه مؤسسه را دارند، در نظر گرفته شده است.

   1392/12/17 12:35

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )