دوشنبه 30 بهمن 1396 |

در گروه صنعتی انتخاب، تجربه و تلاش با یکدیگر عجین شده است

سرپرست بانک قرض الحسنه رسالت در استان اصفهان گفت: در گروه صنعتی انتخاب تلاش و کوشش نیروهای جوان و تجربه مدیران عجین شده و هر دو بخــش در کنار هم به خوبی همکاری می نمایند.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، محمد مسگین در بازدید از بزرگترین مجموعه تولیدی لوازم خانگی کشور اظهارداشت: فضای حاکم در این مجموعه با نشاط، خوب و معنوی است و به صورت مطلوبی به تولید پرداخته می شود.

وی تصریح کرد: در گروه صنعتی انتخاب تلاش و کوشش نیروهای جوان و تجربه مدیران عجین شده و هر دو بخــش در کنار هم به خوبی همکاری می نمایند.

سرپرست بانک قرض الحسنه رسالت در اصفهان لازمه پیشرفت یک مجموعه بزرگ را همکاری مستمر مسئولان با نیروی کار دانست و ادامه داد: سازمان هایی که مدیران و یا نیروی تک جانبه فعالیت می کنند، نتیجه عملکرد چندان مناسبی حاصل نمی‌شود اما یقیناً در مجموعه هایی که مدیران و نیروی کارش در کنار یکدیگر و همدل هستند، پیشرفت و تعالی سازمانی رقم می خورد.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری، تصریح کرد: ایشان همواره توجه و اهمیت به تولید ملی را مهم و لازمه برون رفت از شرایط نامناسب اقتصادی می دانند که خوشبختانه این دیدگاه و به ویژه مدیریت جهادی در گروه صنعتی انتخاب به خوبی اعمال شده و برای پیشرفت صنعت کشور تلاش می شود.

مسگین همچنین در خصوص فعالیت بانک قرض الحسنه برسالت نیز گفت: بانک قرض الحسنه رسالت، اشتغال را در بخش کارآفرینی خرد دنبال می کند و برای همکاری همه جانبه با گروه صنعتی انتخاب نیز کاملاً آماده است.

   1393/6/9 08:37

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.5/10 (تعداد آرا 20 نفر )