چهارشنبه 01 فروردین 1397 |
حدیث روز
  • امام حسن مجتبى علیه السلام
  • أنَا الضّامِنُ لِمَن لَم يَهجُس فى قَلبِهِ إِلاَّ الرِّضا أَن يَدعُوَ اللّه‏َ فَيُستَجابَ لَهُ؛
  • كافى، ج2، ص62، ح11

سیاست گذاران بیش از گذشته حامی بخش خصوصی باشند


امین منانی گفت: ادامه فعالیت ها و افزایش اقدامات مثبت در گروه صنعتی انتخاب، دلیلی جز روحیه جهادی در بین تمامی کارکنان نداشته و خوشبختانه به لطف خدا انگیزه ها روز افزون بوده است.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب قائم مقام گروه صنعتی انتخاب در مراسم بازدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی از مجموعه، اظهارکرد: با وجود تمامی تحریم ها که در سال های گذشته برای ایران وجود داشته و مشکلات بسیاری را برای صنعت رقم زده، این مجموعه صنعتی با قدرت به کار خود ادامه داده است.

وی افزود: ادامه فعالیت ها و افزایش اقدامات مثبت در گروه صنعتی انتخاب، دلیلی جز روحیه جهادی در بین تمامی کارکنان نداشته و خوشبختانه به لطف خدا انگیزه ها روز افزون بوده است.

قائم مقام گروه صنعتی انتخاب با بیان اینکه از بخش خصوصی باید بیش از گذشته حمایت شود، تصریح کرد: به طور حتم از مباحثی که بخش خصوصی توانسته آن را به خوبی انجام دهد، می توان به اشتغال اشاره کرد، در شرایطی که وضعیت جذب نیروی انسانی در بسیاری از سازمان ها کند شده، گروه صنعتی انتخاب برای بیش از ۵ هزار نفر به صورت مستقیم فرصت شغلی فراهم کرده، علاوه بر آن بسیاری نیز به صورت غیر مستقیم با مجموعه کار می کنند، پس جا دارد که تدوین قوانین و سیاستگذاری های کلان بر مبنای حمایت بیشتر از تولید کننده بخش خصوصی باشد.

منانی خاطرنشان کرد: چرا باید از واردکنندگان محصولات حمایت شود؟ مطمئنا این نوع حمایت ها چیزی جز ضرر برای اقتصاد و صنعت داخلی نخواهد داشت، پس جا دارد که تمامی مسؤولان در سیاستگذاری ها، حمایت از تولید داخلی را لحاظ کنند.

گفتنی است؛ سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و عضو هیئت امنای صندوق توسعه ملی، محمد علی اسفنانی نماینده فریدن، فریدونشهر و چادگان و سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس، همچنین محسن صرامی نماینده خمینی شهر و عضور کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از حضور در گروه صنعتی انتخاب با تمامی بخش ها آشنا شدند.

   1392/12/12 16:44

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )