چهارشنبه 01 فروردین 1397 |
حدیث روز
  • رسول اكرم صلی الله علیه و آله و سلم 
  • اَلصَّلاةُ مِن شَرائِعِ الدّينِ وَ فيها مَرضاةُ الرَّبِّ عَزَّوَجَلَّ وَ هِىَ مِنهاجُ النبياءِ وَ لِلمُصَلّى حُبُّ المَلائِكَةِ وَ هُدىً و ايمانٌ وَ نورُ المَعرفَةِ وَ بَرَكَةٌ فِى الرِّزقِ؛
  • خصال، ص 522، ح 11

عمده تلاش گروه انتخاب، ارائه خدمات برتر و در شأن مشتریان، می باشد

مدیر عامل شرکت انتخاب سرویس حامی، اعلام کرد:
" عمده تلاش گروه انتخاب، ارائه خدمات برتر و در شأن مشتریان، می باشد."

شرکت انتخاب سرویس حامی، در روز نهم اسفند ماه سال 1391، روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، به عنوان بنگاه اقتصادی حامی حقوق مصرف کننده، موفق به دریافت تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، شده است. از اینرو، پایگاه اطلاع رسانی حامیان حقوق مصرف کنندگان، به منظور بررسی فعالیت این شرکت، محصولات تولیدی و خدمات آن، به جامعه مصرف کنندگان، مصاحبه ای با جناب آقای پيمان فیاض، مدیر عامل آن شرکت، انجام داده است:

1. موضوع فعاليت شركت، چیست؟
موضوع فعاليت شركت، طبق ماده (2) اساسنـامه، عبارت است از انجام كليه خدمات مربوط به انواع لوازم خانگي و لوازم جانبي آنها، جذب و ايجاد نمايندگي هاي مجاز و دفاتر منطقه اي خدمات، در سراسركشور، ساخت، تأمين و واردات قطعات مورد نياز محصولات لوازم خانگي؛ جهت خدمات رساني، ايجاد نمايندگي هاي خريد و فروش و توزيع لوازم يدكي محصولات خانگي، در داخل  و خارج کشور و ساير فعاليت هايی كه درچارچوب وظايف تعريف شده شركت، مي
باشد.

2.انتخاب سرویس حامی، چه هدفی را، دنبال می کند؟
انتخاب سرویس حامی، یکی از معتبرترین نام های ارائه کننده خدمات پس از فروش، به محصولات لوازم خانگی، در ایران است و از سال 1386 ، درراستای فراهم کردن خدمات متفاوت، به محصولات گروه انتخاب، شکل گرفته است و اصول زیر را، به عنوان خط مشی کیفیت، درنظرگرفته است :
  • ما بالاتر از هر چیزی، یک تیم پرانرژی و متمرکز بر مشتری مداری، هستیم.
  • عجیـن با نوآوری، کیفیت و رشد
  • همیشه، پایبنـد به تعهدات
  • حمایت از برندهای انتخاب، درهمه وقت و به هر قیمتی
  • موفق، با داشتن نیروهای مخلص و متعهد
مدیریت ارشد شرکت، درراستای دستیابی به اهداف فوق، متعهد می شود تا با همکاری و همفکری تمامی کارکنان سازمان، ضمن حمایت از نماینده مدیریت، استاندارد ISO 9001:2008 و ISO10002:2004 را، به عنوان مبنایی مناسب؛ جهت استقرار سیستم مدیریت کیفیت، مدنظر قرار دهد.
از تمامی همکاران هم، انتظار می رود؛ جهت نیل به اهداف مورد نظر شرکت و همچنین درک و اجرای این خط مشی، همکاری صمیمانه ای داشته و تمام تلاش خود را، بکار گیرند.

3.چه نوع محصولاتی را، تولید می کنید؟
هلدینگ گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب، درصنعت لوازم خانگی، تاکنون، محصولاتی را، در شش گروه برودتی، شوینده، تهویه مطبوع، صوتی و تصویری، گازسوز و لوازم خانگی کوچک، به بازار، عرضه نموده است.

4.چه ویژگی متمایزی نسبت به شرکت های رقیب، دارید؟
مطالعات انجام شده، درخصوص نحو ه صحیح و علمی ارائه خدمات پس ازفروش، بیانگراین اصل اجتناب ناپذیراست که دردنیای مدرن و پررقابت امروز، شرکت هایی دراین حوزه موفق هستندکه سه اصل بنیادی زیر را، درک کرده و برای رشد و ارتقاء آن، در شرکت، برنامه ریزی منسجم، داشته باشند:
الف) فرآیندهای کاری چابک و انعطاف پذیر
ب) نیروی انسانی متعهد و کارآمد
ج) تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری حرفه ای
شرکت انتخاب سرویس حامی، با علم به این موضوع و بکارگیری تمام توان عملی و فنی، در هر سه حوزه یاد شده، خود را از بقیه شرکت های داخلی موجود دراین صنعت، متمایز می داند.

5.آیا خدمات پس از فروش هم دارید؟
شرکت انتخاب سرویس حامی، حوزه فعالیت هایش را، درقالب ارائه خدمات پس ازفروش، به کلیه محصولات لوازم خانگی تولیدی و وارداتی، توسط گروه انتخاب، منحصر کرده است.
درحال حاضر، بالغ بر 1280 مدل، شامل انواع یخچال ها، واتردیسپنسر، لباسشویی های اتوماتیک و دوقلو، ظرفشویی، اجاق گاز، بخاری، کولرهای آبی وگازی، مایکروفر، انواع LED و LCD و گیرنده های دیجیتال، انواع هود، فرتوکار، سینک ظرفشویی  و ...، در سبد خدمات پس از فروش این شرکت، قراردارد.

6.تاکنون، موفق به دریافت چه نشانی، از سازمان حمایت  مصرف کنندگان و تولید کنندگان، شده اید؟
این شرکت، طی پنج سال متوالی، موفق به دریافت گواهینامه و در دوسال اخیر هم، تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف کنندگان را، کسب کرده است. ما، این را، یکی از افتخارات ملّی و بزرگ شرکت می دانیـم و از اینرو، بار مسئولیت شرکت، در مقابل درخواست های مشتریان، سنگین تر احساس می شود.

7.آیا نشان استاندارد بین المللی هم، کسب کرده اید؟
بلی، نشان های استاندارد مدیریت کیفیتISO 9001:2008  و مدیریت شکایات ISO 10002:2004، از دیگر افتخاراتی است که به آن، دست یافته ایم.

8.دارای چه زیرمجموعه هایی هستید؟
چارت سازمانی انتخاب سرویس حامی، متشکل از شش تیم، شامل امور دفاتر و نمایندگان، فنی و آموزش، امور مالی، اداری، برنامه ریزی انبار ها و ارتباط با مشتریان بوده می باشد و مطابق با دستور العمل های مصوب این شرکت، فعالیت می کنند.
انتخاب سرویس حامی؛ جهت پیشبرد فعالیت هایش، ارتباط مستقیمی با واحد های مختلف گروه صنعتی انتخاب و سازمان های وابسته برون سازمانی، داشته است و واحد های R&D، بازرگانی خارجی، تولید،  زنجیره تامین، مهندسی فروش و واحد های برون سازمانی، مانند فنی حرفه ای کشور، از آن جمله می باشند.

9.از وظایف واحد فنی و مهندسی و آموزش ، بگوئید.
همانطـورکه از نام این واحد پیـداست کلیه امور مهندسی، شامل شناسایی و کدگذاری قطعات، کنترل کیفیت قطعات ورودی و خروجی از انبار قطعات، تعامل با کارخانجات تولیدی گروه انتخاب، نظارت برگزارش های خرابی و ارائه راهکارهای پایش و ارتقاء فرآیند تولید و تهیه جزوات و مقالات آموزشی و اجرای انواع آموزش های حضوری و غیرحضوری در سراسر کشور و ...، از جمله فعالیت هایی هستند که در این واحد، صورت می پذیرد.
اخیراً، تعاملات انجام شده با سازمان فنی و حرفه ای، منجر به برگزاری دوره های آموزشی مشترک و ارائه گوهینامه های بین المللی، براساس پودمان های طراحی شده، درسطح شبکه نمایندگان و تکنسین های این شرکت، شده است که به نوبه خود، اقدامی منحصر بفرد، تلقی می گردد.

10.از چه طریقی رضایت مشتریان را، جلب می کنید؟
عمده ابـزار ما تخصص، تجربه و تعهد پرسنل و مدیران دلسوز و فداکاری است که با عشق به کارشان، موجبات دلگرمی مشتریان را، فراهم آورده اند.
گذشته از آن، موضوع مهــم دیگر، در اختیار داشتن زیرساخت هایی، مانند نرم افزار جامع و یکپـارچه، سخت افزاهای به روز و پیشرفته، شبکه مخابراتی وسیع و پرسرعت، ابزارهای انتقال اطلاعات همراه و همچنین شبکه گسترده خدمات رسانی، با بیش از 650 نمایندگی مجاز و 170 تکنسین استخدامی درسطح کشور، دارا بودن انبار قطعات مکانیزه مرکزی و 19 انبارک قطعه، در اقصی نقاط کشور و ...، ازجمله ابزارهایی است که به کمک آنها توانسته ایم سطح رضایت مشتریان محترم محصولات گروه انتخاب را، تاسطح مورد قبولی، ارتقاء دهیم و صد البته، جایگاه فعلی خود را، راضی کننده ندانسته و در صدد افزایش رضایتمندی مشتریا ن، به طور پیوسته، هستیم.

11.از برنامه های آتی شرکت، در کسب رضایت مشتریان، بگوئید.
هدفگذاری ما، کسب رضایت مشتریان، تا حد امکان و داشتن جمعیتی از مشتریان وفادار، است. بدیهی است درراستای نیل به این هدف، برنامه ها واستراتژی مشخصی، تدوین شده و تک تک پرسنل این شرکت، خود را، موظف به رعایت آن، می دانند.
ازجمله برنامه های آتی این شرکت، می توان به کاهش مدت زمان رسیدگی به درخواست های مشتریان، افزایش کانال های ارتباطی با مشتریان و مصرف کنندگان، افزایش اتوماسیون اداری؛ جهت خدمت رسانی، ارتقاء سطح کمی و کیفی نرم افزارها و سخت افزارهای موجود و ...، اشاره نمود.

12. چگونه با مصرف کنندگان و نمایندگی ها،  ارتباط برقرار می کنید؟
گروه انتخاب، روش های متنوعی، برای برقراری ارتباط با مصرف کنندگان، دارد. از آن جمله می توان به پایگاه های اطلاع رسانی اینترنتی، شامل باشگاه مشتریان، تبلیغات رسانه ای و محیطی، چاپ انواع بروشورها و کاتالوگ های اطلاع رسانی و ... اشاره نمود.
این شرکت، درراستای تحقق رسالت خود که همانا دستیابی به حداکثر سطح رضایت مشتریان، است، پس از ثبت هر درخواست، از سمت مشتری، اقدام به برقراری تماس تلفنی، با وی، نموده و سطح خدمات ارائه شده را، ارزیابی می نماید.
ارتباط این شرکت، با نمایندگان مجاز، به صورت حضوری و در قالب برگزاری سمینارهای آموزشی و اطلاع رسانی، بازرسی های دوره ای و گرید بندی کردن آنها و ... ، انجام می شود. از طرفی، نمایندگان این شرکت، روزانه از طریق درگاه اینترنتی، از لحاظ اطلاعاتی با بانک های اطلاعات ما، درارتباط بوده و درخواست های خود را، از این طریق و بدون واسطه، به مدیریت های مختلف شرکت، اعلام می دارند.

13.عملیات اجرایی تحت پوشش انتخاب سرویس حامی، شامل چه مراحلی است؟
دربرنامه های آتی شرکت، درشبکه نمایندگی ها، افزایش تعداد کارشناسان فنی استخدامی را، در اولویت داریم و به واسطه آن، انتظار می رود خدماتی متمایز، درسطح کشور، ارائه دهیم.
درحال حاضر، از لحظه ثبت درخواست مشتریان در مرکز تماس گروه انتخاب، تا لحظه به نتیجه رسیدن آن درخواست، همه جوانب فرآیند، اعم ازثبت، توزیع و نحوه انجام آن، تحت کنترل و نظارت بوده و گزارشات مدیریتی، در پایان هرروز و بر اساس زمان های صرف شده در هر مرحله، گویای همه چیز است.
اختصاص تیـم های متنوع؛ جهت رسیدگی به شکایات احتمالی مشتریان و پیگیری پذیرش های باز و ...، از جمله عواملی است که در حوزه عملیات های اجرایی، می توان به آن، اشاره کرد.

14.درپایان، اگر به نظرتان، نکته قابل ذکری باقی مانده است، بفرمایید.
بر خود، واجب می دانم از تمامی همکاران، در شرکت پرافتخار انتخاب سرویس حامی، به واسطه تلاش های بی وقفه اشان، تشکر کنم. شایسته است اعلام نمائیم گروه انتخاب، درآینده ای بسیار نزدیک، حضورش را در میان 10 برند برتر لوازم خانگی جهان، جشن خواهد گرفت. حضور در بازارهای جهانی وتولید و صادرات گسترده محصولات ایرانی، افتخاری است که همه هموطنان عزیز را، درآن، سهیم می دانیم؛ چرا که، چنین دستاورد ارزشمندی، حاصل نمی شود، مگر با حمایت و همراهی تمام ایرانیان سرافراز .
ازاین جایگاه، استفاده نموده و متعهد می گردیم که تمام تلاش خود را، برای ارائه خدمات برتر و در شــأن مشتریان محصولات گروه انتخاب، ایجاد نماییم و در این راستا، با آغوش باز، پذیرای نظـرات، انتقـادات و پیشنهـادات سازنده اقشار مختلف، در صنعت نوپای خدمات پس از فروش، در ایران عزیز، خواهیم بود.
   1392/12/10 12:23

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
2/10 (تعداد آرا 2 نفر )