شنبه 01 اردیبهشت 1397 |

نخستین فروشگاه زنجیره ای غدیر در تهران افتتاح شد

به همت شركت ياسيان نخستین فروشگاه زنجیره ای غدیر در تهران با هدف عرضه محصولات تولیدی گروه صنعتی انتخاب افتتاح شد.

سعید اکبری مدیرعامل شرکت یاسیان در گفتگو با واحد ارتباطات رسانه ای روابط عمومی اظهارداشت: این فروشگاه در راستای افزایش سهم بازار و فروش لوازم خانگی گروه صنعتی انتخاب به تمامی کارکنان اداره ها، ارگان ها و تعاونی ها، در خیابان جمهوری تهران گشایش یافت.

وی با بیان اینکه تمامی برندهای گروه شامل اسنوا، دوو، تکنوگاز و حایر در این فروشگاه عرضه می شوند، تصریح کرد: این فروشگاه در دو طبقه، از لحاظ تنوع محصولات و برند ها بسیار کامل و مطلوب است و مدل های مختلفی از یخچال فریزر، اجاق گاز، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، نمایشگرهای تلویزیونی و لوازم خانگی توکار در این فروشگاه به فروش می رسند.

اکبری به افزایش تعداد «فروشگاه زنجیره ای غدیر» برای عرضه محصولات گروه صنعتی انتخاب در ماه های آینده خبر داد و افزود: شرکت یاسیان قصد دارد در گام های بعدی، شعبه هایی از این فروشگاه زنجیره ای را در استان های فارس، کرمانشاه و خراسان رضوی افتتاح کند.

مدیرعامل شرکت یاسیان همچنین از افزایش تعداد فروشگاه های زنجیره ای در سال آینده در سطح کشور خبر داد و گفت: طبق برنامه‌ریزی شرکت یاسیان، هر ماه یک فروشگاه جدید در شهرهای مختلف افتتاح خواهد شد که یکی از اولین افتتاح‌ها در ابتدای سال جدید، فروشگاه جدیدی در شهر بوشهر است که در قالب همکاری شرکت یاسیان با اتحادیه فرهنگیان ایران گشایش می‌یابد.

شایان ذکر است فروشگاه جدید غدیر در تهران در میدان جمهوری، ابتدای خیابان جمهوری، بین خیابان شهید یاسری و شهید نوفلاح واقع شده است.

   1393/12/21 08:17

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )