پنجشنبه 03 اسفند 1396 |

هم اندیشی مدیران ارشد شرکت یاسیان و هیئت مدیره اتحادیه فرهنگیان استان مازندران

اولين نشست هم انديشي مديران ارشد شركت ياسيان و هيئت مديره اتحاديه فرهنگيان استان مازندران و شركتهاي تعاوني زيرمجموعه چهارشنبه سوم ارديبهشت ماه در ساري برگزار شد.

اين گردهمائي در راستاي تجليل از عملكرد سال گذشته شركتهاي تعاوني فرهنگيان استان مازندران و همچنين بررسي راهكارها و موانع موجود در جهت رشد و توسعه فعاليتهاي اقتصادي و فرهنگي در سال جاري در محل اين اتحاديه برگزار گرديد.

آقاي علي امامي مديرعامل محترم اتحاديه فرهنگيان استان مازندران طي سخناني ضمن گراميداشت روز معلم و پاسداشت مقام والاي معلم در جامعه، خدمت رساني و حمايت از اين قشر زحمت كش را از اهداف سيستم آموزش و پرورش كشور دانست و نقش موثر و پررنگ شركتهاي تعاوني در تحقق اين رسالت را يادآور شد.

در ادامه آقاي محسن دولتيار مديرعامل محترم شركت ياسيان ضمن عرض تبريك و تهنيت به مناسبت روز معلم و قدرداني از زحمات و تلاشهاي اين قشر فرهنگي جامعه، سخناني پيرامون آخرين دستاوردها و فعاليتهاي گروه صنعتي انتخاب و برندهاي زيرمجموعه در توليد لوازم خانگي بيان كرد.
ايشان با اشاره به اهميت توليد داخلي و نقشي كه تعاوني هاي فرهنگيان در اين زمينه ميتوانند داشته باشند، برنامه ها و سياستهاي فروش سال جاري شركت ياسيان را ارائه نمود.

سخنراني معاونت پشتيباني آموزش پرورش استان و انجام مذاكرات و ديدارهاي دوجانبه و چندجانبه فيمابين مديران شركت ياسيان و مديران شركتهاي تعاوني استان و اعضا هيت مديره اتحاديه از ديگر برنامه هاي اين گردهمائي بود.

با برگزاري ضيافت ناهار به ميزباني اتحاديه فرهنگيان مازندران و اهدا جوايز از طرف شركت ياسيان به شركتهاي تعاوني فعال اين گردهمايي به پايان رسيد.    
   1393/2/6 16:53

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )