دوشنبه 30 بهمن 1396 |
حدیث روز
  • امام حسن مجتبى علیه السلام
  • أنَا الضّامِنُ لِمَن لَم يَهجُس فى قَلبِهِ إِلاَّ الرِّضا أَن يَدعُوَ اللّه‏َ فَيُستَجابَ لَهُ؛
  • كافى، ج2، ص62، ح11

چرخه استفاده از کالای خارجی باید به تدریج قطع شود

معاون عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: : تولید کنندگان داخلی با ساخت محصولات با کیفیت می توانند مردم را به سمت استفاده از کالاهای ساخت داخل سوق دهند تا به تدریج چرخه استفاده از تولیدات خارجی قطع شود.

 به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، گودرز امیری در بازدید از کارخانجات بزرگترین مجموعه سازنده لوازم خانگی کشور اظهارداشت: واقعا جای تقدیر و تحسین دارد که با وجود تمامی مشکلات در کشور، این مجموعه توانسته در عرصه ساخت محصولات پیشگام باشد و با بهره گیری از تکنولوژی به روز جهانی، صنعت لوازم خانگی کشور را بچرخاند و کالاهای با کیفیت بسازد.

 وی با اشاره به توجه به اشتغال در گروه صنعتی انتخاب تصریح کرد: با وجود معضل بیکاری در جامعه، این مجموعه برای تعداد بسیاری از هموطنان به صورت مستقیم فرصت شغلی فراهم کرده و افراد زیادی نیز به صورت غیر مستقیم توانسته اند شاغل شوند و این امر نیز جای قدردانی دارد.

 معاون عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه فرهنگ مصرف کالای ایرانی باید در بین مردم بیش از سال های قبل افزایش یابد، ادامه داد: تولید کنندگان داخلی با تولید بهتر محصولات می توانند مردم را به سمت استفاده از کالاهای ساخت داخل سوق دهند تا به تدریج چرخه واردات تا مصرف کالاهای خارجی قطع شود.

 امیری با تأکید بر اینکه گرایش مصرف کالای خارجی باید به سمت استفاده از کالای تولید داخلی تغییر کند، یادآور شد: در این عرصه نقش دولت نیز بسیار پر رنگ است، دولت باید بیش از گذشته با ارائه یارانه به بخش خصوصی کمک کند، چیزی که در بودجه سال ۹۳ لحاظ شد، باید به یاد داشته باشیم که توجه به تولید ملی ضمن اصلاح شرایط اقتصادی جامعه، مشکلاتی مانند بیکاری را نیز حل می کند.

 وی خاطرنشان کرد: باز هم از تلاش مدیران گروه صنعتی انتخاب تشکر می کنم که در شرایط نامناسب فعلی، با تأکید بر تولید ملی به کار خود ادامه می دهند.

   1393/3/11 08:38

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )