چهارشنبه 01 فروردین 1397 |
حدیث روز
  • رسول اكرم صلی الله علیه و آله و سلم 
  • صَلاةُ اللّيلِ مَرضاةٌ لِلرَّبِّ وَ حُبُّ المَلائِكَةِ وَ سُنَّةُ النبياءِ وَ نورُ المَعرفَةِ وَ اَصلُ اليمانِ وَ راحَةُ البدانِ وَ كَراهيَةٌ لِلشَّيطانِ وَ سِلاحٌ عَلَى العداءِ وَ اِجابَةٌ لِلدُّعاءِ وَ قَبولُ العمالِ وَ بَرَكَةٌ فِى الرِّزقِ؛
  • ارشاد القلوب، ج 1، ص 191

کارآفرینان را حمایت می کنیم


مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت گفت: عزم، اراده، تولید و کارآفرینی در کنار برقراری اصول صحیح مدیرتی باعث شده کل مجموعه گروه صنعتی انتخاب به روز باشد و به خوبی فعالیت نماید.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، محمد حسین حسین زاده در بازدید از بزرگترین مجموعه تولیدی لوازم خانگی در ایران، اظهارداشت: در بازدید از این مجتمع بزرگ صنعتی انرژی ویژه ای گرفتم، در این جا روح کار، تولید و معنویت بسیار متمایز از سایر مجموعه ها است، خصوصا فرهنگ اصیل کار و توجه به اعتقادات در گروه صنعتی انتخاب وجود دارد.

وی افزود: عزم، اراده، تولید و کارآفرینی در کنار برقراری اصول صحیح مدیرتی باعث شده کل مجموعه به روز باشد و به خوبی فعالیت نماید.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت اضافه کرد: بانک ها برای کمک به بخش خصوصی باید در راستای تقویت سازی اقتصاد واقعی، در جهت کاهش هزینه های مالی تولید کنندگان بخش خصوصی گام بردارند و این رویکرد باید در رویکردهای تمامی بانک ها و مؤسسات مالی نیز نهادینه شود.

حسین زاده افزود: قرض الحسنه ها باید به گونه ای فعالیت کنند که با فتوای همه علمای دینی و مراجع تقلید منطبق باشند، قرض الحسنه رسالت نیز در همین راستا از سال ۱۳۷۵ تحت عنوان قرض الحسنه رسالت آغاز به کار کرد و تا سال ۸۷، بالغ بر ۵۰۰ هزار نفر سپرده گذار در این مجموعه افتتاح حساب کردند.

وی با بیان اینکه این بانک ۲۷۰ شعبه در سراسر کشور دارد، تصریح کرد: در حال حاضر ۲ و نیم میلیون نفر سپرده گذار داریم و تاکنون موفق شدیم یک و نیم میلیون وام با کارمزد ناچیز در اختیار متقاضیان قرار دهیم که متوسط مبلغ وام های پرداختی ۶ میلیون تومان بوده است.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت یادآور شد: بخش دیگری از فعالیت این بانک، اعطای وام های خرد به بخش عمده ای از جامعه است و البته در پی حمایت از کارآفرینان نیز هستیم.

   1393/6/11 08:44

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )