پنجشنبه 03 اسفند 1396 |
حدیث روز
  • امام صادق علیه السلام
  • قالَ اللَّهُ تباركَ وتعالى: ما تَحبَّبَ إليَّ عبدي بأحَبَّ مِمّا افْتَرَضتُ علَيهِ؛
  • الكافي: ج 2، ص 82، ح 5 ميزان الحكمة: ج 1، ص 503

گروه صنعتی انتخاب از کارآمدترین مجموعه های صنعتی کشور است

دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی می گوید: برخی آیین نامه ها و قوانین مسیر ناهمواری را برای تولید کنندگان ایجاد کرده است، با حذف چنین قوانینی باید به تولیدکنندگان ایرانی کمک کرد.

 به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، حسین فروزانفر که به همراه تعدادی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس از بزرگترین مجموعه تولید کننده لوازم خانگی کشور بازدید کرد در ارتباط با وضعیت تولید، گفت: برخی آیین نامه و دستورالعمل های موجود فعلی ضد تولید هستند و این آیین نامه ها باعث می شود تولید ملی به هدف خود دست پیدا نکند و تولیدکنندگان همواره با مشکلات عدیده ای رو به رو شوند.

 وی با تأکید بر اینکه این آیین نامه های مضر برای تولید ملی باید اصلاح شوند، ادامه داد: در این ارتباط به دنبال گردآوری بانک اطلاعاتی آیین نامه ها و دستورالعمل های مرتبط با تولید هستیم تا پس از تحلیل و بررسی بتوانیم برخی از آنها را اصلاح کنیم، همچنین نظارت بر حسن اجرای قوانین نیز از دیگر موارد با اهمیت به شمار می رود.

 دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: در این راستا وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کمیسیون اجتماعی مجلس باید شرایطی را برای تولیدکنندگان فراهم کنند که شرایط تولید بهبود یابد، در این راه مقررات اضافی و دست و پا گیر  باید حذف شوند، البته نباید نظر و حق تولید کننده، کارگر و قانون گذار نادیده گرفته شود.

 فروزانفر در ارتباط با گروه صنعتی انتخاب گفت: وجود و فعالیت این مجموعه صنعتی باعث افتخار است و از آن می توان به عنوان یکی از مؤثرترین، کارامدترین و خاص ترین مجموعه های صنعتی کشور یاد کرد.

وی خاطرنشان کرد: چنین مجموعه های پر توانی باید به طور کامل حمایت شوند تا بتوانند با تکمیل ظرفیت تولیدی، راندمان و میزان ساخت محصولات خود را افزایش دهند، همچنین محصولاتشان به بهترین شکل تبلیغ و در اختیار مصرف کنندگان قرار داده شود.

   1393/2/17 11:39

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )